postheadericon Kabelka

kabelka-stylova-zn-laura-biagiotti-fialkova

Dámské kabelky

Jak vybrat kabelku.

Dámská kabelka je každodenním nejen módním, ale i velmi praktickým a užitečným doplňkem dámského oblečení pro pracovní schůzky, nákupy i volný čas. Dobrá kabelka je téměř pro každou ženu její prodlouženou rukou. V dámské kabelce je uloženo vše co potřebujeme nebo můžeme potřebovat. Jistěže každá různá situace vyžaduje odlišnou kabelku. Jedna kabelka je vhodná k luxusním společenským nebo plesovým šatům a jiná na běžné nošení do práce.

Při výběru dámské kabelky každé praktické ženy jistě není priorita vybrat kabelku nejprestižnější značky, ale důležitější je u dámské kabelky kvalita a styl. Tak jako když kupujeme nový dámský svetr a chceme aby nám padl, na těle dokonale seděl a postavě lichotil, tak stejně důležité je aby nám sedla i vybraná kabelka, která se stane naší dobrou společnicí na našich cestách a pochůzkách.

Než se tedy rozhodneme pořídit novou kabelku je důležité si probrat a zamyslet nad tím proč si novou dámskou kabelku kupuji a kam a pro jaké příležitosti si ji pořizuji a na co bude určená. Musím vědět co vše v ní budu nosit a zda se to do nové kabelky vejde a také musím vědět k čemu ji budu nosit. Kabelka musí vyjadřovat můj styl a hodit se k mým oblíbeným barvám oblečení, šatů a samozřejmě botám. Bez kabelky se málokterá žena a dívka obejde a její výběr se nesmí v žádném případě podcenit. Kabelka je výrazným designovým prvkem, který dokáže vybraný outfit významně podtrhnout, ale při nevhodném výběru kabelky také celkový dojem oblečení notně pokazit. Kabelka by rozhodně měla barevně ladit s botami.