postheadericon Jak odstranit zápach z bot ?

Aromatické dřevěné dezinfekční koule

Koule do bot

Dezinfekční dřevěné koule do bot

Určitě už jste si položili otázku jak odstranit nepříjemný zápach z bot. Zápach bot je důsledkem pocení nohou a tím tvorby ideálního vlhkého prostředí v obuvi kde se usazují a množí bakterie, které produkují nevábně zapáchající plyn. Vlhkost z potu se v obuvi stane ideální živnou půdou pro tvorbu a množení těchto nepříjemných a obtěžujících bakterií i plísní. Proto musíme o obuv řádně a pravidelně pečovat stejně jako pečujeme o své oblíbené  šaty a ostatní oblečení.

Velmi účinnýma a fungujícím prostředkem proti zápachu z bot jsou koule do bot. Dezinfekční koule do obuvi jsou ze dřeva a proto dobře pohlcují vlhkost. Tyto dřevěné koule proti zápachu bot jsou napuštěny výtažky z bylinek a látkou, která zabraňuje růstu a množení plísní a bakterií. Koule obuv dokonale dezinfikují a navíc boty krásně provoní bylinným aromatem.

Tak jako si každý den oblékáme čistou a voňavou halenku, tričko, top, tuniku nebo aviváží provoněný dámský svetr tak si chceme samozřejmě obout čisté a voňavé boty. Peče o obuv je s dezinfekčními koulemi naprosto jednoduchá. Dřevěné koule vložíme přes noc do bot a necháme působit. Ráno budou naše boty svěže a krásně provoněné a dokonale dezinfikované. Boty budou zbavené zápachu i plísní a bakterií.

Dřevěné dezinfekční a aromatické koule proti zápachu bot můžeme používat každý den a budou fungovat zhruba půl roku od rozbalení. Dezinfekční koule proti zápachu bot lze použít téměř do každé obuvi. Od tenisek přes lyžařské boty až do dámských kozaček, lodiček i bruslí. Vyzkoušejte tento úspěšný a účinný výrobek z oblasti hygieny obuvi.